Logo SQ Klub PL EN

sobota 16.12

Before Christmas! with Neen & Phunk’ill

Before Christmas! with Neen & Phunk’ill

rap rnb trap

Neen
Phunk’ill

20 zł do 23:30 / 25 zł po 23:30 / Dziewczyny do 23:00 wstęp FREE

Start imprezy: 22:00

Rezerwacje on-line:
Zarezerwuj miejsce!
tel: +48 663 786 547

W ramach odpoczynku od przeświątecznego zgiełku zapraszamy do SQ!
Muzyczne stery przejmie duet z Warszawy – piekna i utalentowana Neen oraz koncertowy dj Otsochodzi – Phunk’ill! Spodziewajcie się wybuchowej mieszanki rapów, trapów i r’n’b.

16.12 (sobota)

Neen

Phunk’ill

start: 22:00

bilety: 20 zł do 23:30 / 25 zł po 23:30 / dziewczyny do 23:00 wstep free

NEEN
Nowa, niezwykle błyskotliwa i wszechstronna postać na polskiej scenie klubowej. Jej specjalność to DJ-sety w stylistyce Hip-Hop/Jersey/Trap/House, które nie tylko imponują luzem, ale jednocześnie zarażają parkietową energią. Co więcej, artystka ma za sobą pierwsze szlify producenckie, a stworzony przez nią autorski materiał będzie można usłyszeć w niedalekiej przyszłości.

Działalność Niny na płaszczyźnie muzycznej to jednak nie tylko produkcja i DJ-ing – w 2012 roku pracowała jako prezenterka w popularnej stacji Viva, z kolei teraz prowadzi program NOWE! na antenie 4fun.tv. Ponadto, w przeszłości należała do CZIXX, czyli grupy ambasadorskiej marki Nike.

Phunk’ill – dj, promotor i manager muzyczny. Rezydent jednego z najlepszych klubów w Warszawie – Sketch Nite oraz regularny gość lokali z najwyższej krajowej półki.
Jego ponad 10letnie doświadczenie wyniesione z parkietów rodzimych jak i zagranicznych pozwalają mu na płynne balansowanie pomiędzy gatunkami muzycznymi.
Pomimo swojego młodego wieku ma już za sobą kilkuletnią działalność na scenach klubowych oraz kilkaset zagranych imprez na terenie całej Polski jak i poza jej granicami. W przeszłości przez długi czas rezydował w legendarnym klubie The Fresh. Jego sety odznaczają się dużą różnorodnością. Najczęściej to mieszanka imprezowego rapu, dynamicznego funku, a także elektronicznego bassowego brzmienia. Od 2016 jest również djem koncertowym warszawskiego rapera Otsochodzi.