Logo SQ Klub PL EN

sobota 14.10

XII Urodziny SQ pres. Ten Walls LIVE!

XII Urodziny SQ pres. Ten Walls LIVE!

house

Ten Walls LIVE!
Simon Mattson
Conradq & Juniore
chillroom: Creamer

‚early birds’ 25 zł (WYPRZEDANA) | 30 zł (WYPRZEDANA) | 35 zł || w dniu imprezy 39 zł [karty klubowe 30 zł ]

Start imprezy: 22:00

Rezerwacje on-line:
Zarezerwuj miejsce!
tel: +48 663 786 547

Imprezę wspiera marka Absolut

Jeden z bardziej utalentowanych producentów na elektronicznej scenie, świetny performer, autor takich klubowych sztosów jak “Gotham”, “Walking with Elephants” – Ten Walls – będzie bohaterem imprezy z okazji XII Urodzin SQ!

14 października w wydaniu LIVE w SQ!

Impreza jest częścią ogólnoświatowej trasy promującej debiutancki album Ten Walls – „Queen”!

– – – –
14.10 (sobota)

Ten Walls LIVE!

Simon Mattson

Conradq & Juniore

chillroom: Creamer

start: 22:00

bilety: ‚early birds’ 25 zł (WYPRZEDANA) | 30 zł (WYPRZEDANA) | 35 zł
w dniu imprezy 39 zł [karty klubowe 30 zł ]

przedsprzedaż online: https://www.biletomat.pl/tenwallsq/

– – – –

Kiedy pod pseudonimem TEN WALLS w wytwórni Innervisions ukazał się utwór “Gotham” w 2013 roku, wiele ludzi umierało z ciekawości kto stoi za tym wspaniałym kawałkiem, który w niesamowicie szybkim czasie zdobył serca ludzi na całym świecie. Okazało się, że jest nim litewski DJ i producent Mario Basanov, którego polska publika pokochała za utwory z formacji Mario & Vidis czy Silence Family już kilka lat wcześniej. Kolejnym arcydziełem potwierdzającym niesamowity talent TEN WALLSa, który zna każdy kto ma coś wspólnego ze sceną klubową jest utwór “Walking With Elephants” wydany w 2014 roku. Ponad 33 milionów odsłuchań na youtube potwierdza, że numer ten otrzymał miano hymnu. To był przełomowy moment, który zaważył na karierze Marijusa i zagwarantował mu występy na najbardziej prestiżowych eventach i największych festiwalach świata, automatycznie sprawiając, że stał się jednym z najbardziej rozchwytywanych performerów. Zdecydowanie jest to artysta należący obecnie do najbardziej utalentowanych producentów na scenie elektronicznej.

W 2016 roku TEN WALLS powrócił na scenę z albumem “Equalized”. To zdecydowanie inne i nowe doświadczenie dla Marijusa, gdyż album oparty jest na specjalnie przygotowanych wizualizacjach. W marcu 2017 artysta znowu dał sie we znaki klubowej scenie wydając album “Queen”.

Ten Walls to jeden z najlepszych performerów na elektronicznej scenie, o czym będziemy mogli przekonać się już 14 października!

Home


https://www.facebook.com/TenWalls

Wybrane produkcje:

Walking with elephants

Gotham

Requiem

Sparta

Arahas

Ten Walls – BBC Radio 1 Essential Mix