Logo SQ Klub PL EN

piątek 02.03

Welcome. pres AGORIA!

Welcome. pres AGORIA!

house techno

Agoria
Conradq
Simon Mattson

przedsprzedaż biletów: 25 zł (do wyczerpania puli) / 30 zł [karty klubowe 25 zł]

Start imprezy: 22:00

Rezerwacje on-line:
Zarezerwuj miejsce!
tel: +48 663 786 547

Jeden z najbardziej rozchwytywanych francuskich towarów eksportowych, wirtuoz brzmień house&techno, założyciel wytwórni InFiné i twórca festiwalu Nuits Sonores Festival.

Po raz pierwszy w Poznaniu! Agoria 2 marca w SQ!

Na co dzień związany z Dixon’owym Innervisions, Kompaktem i prowadzący swój własny label Infine Music, Agoria od młodzieńczych lat fascynował się takimi gatunkami jak jazz czy dopiero docierającym do Europy Detroit Techno. Zainspirowany występem Jeffa Millsa, w bardzo młodym wieku zaczął próbować swoich sił jako DJ, a w 1999 wydał już swoją pierwszą 12′. Dzięki unikalnemu stylowi, szybko został wypatrzony przez francuski oddzial labelu Pias, gdzie w 2003 r. wydał swój pierwszy, a zarazem legendarny longplay – Blossom. 

DJ Sety Agorii to podróż do krainy czarów, w której wszystko ma swój harmoniczny i magiczny porządek. Gdy już raz się do niej wkroczy i doświadczy unikalnego stylu, bogatego w melancholijne melodie, po prostu chce się do tego wracać. Nic więc dziwnego, że najbardziej zagorzali fani podróżują za Sébastienem po całej Europie. 

Przekonaj się jak brzmi na żywo jeden z najbardziej rozchwytywanych francuskich towarów eksportowych – już 2 marca w SQ!

Imprezę wspiera marka Absolut.

**********

02.03 (pt)

Agoria

Conradq

Simon Mattson

start: 22:00

przedsprzedaż biletów: 25 zł (do wyczerpania puli) / 30 zł

bilety dostępne online: https://www.biletomat.pl/agoriasq/

***********

AGORIA – wybrane produkcje:

Scala –

Les Violons Ivres –

Awake –

Speechless –

Blackbird has spoken –

Blossom (full album) –

Dust –

Videosety:

Mixmag –

Boiler Room –

– – – – –

Welcome. to cykl, który gościł takie znakomitości muzyczne jak m. in. Tiga, Âme, John Talabot, Matthias Tanzmann, David August, BLOND:ISH czy catz n dogz.

Aftermovie z poprzednich edycji:

Ame

Tiga

David August

www.facebook.com/welcomegigs