Logo SQ Klub PL EN

sobota 23.03

This Is My House! by Bartes

This Is My House! by Bartes

house

Pony Disco
Sandecki Sax
Bartes

20 zł do 23:30 / 25 zł po 23:30 / dziewczyny do 23:00 wstęp FREE!

Start imprezy: 22:00

Rezerwacje on-line:
Zarezerwuj miejsce!
tel: +48 663 786 547

Po 3miesięcznej przerwie znany i lubiany cykl „This Is My House” powraca do SQ! Wszystkich spragnionych wybornych housowych brzmień serwowanych przez gospodarza cyklu – Bartesa – i jego gości zapraszamy w sobotę 23 marca!

Tym razem zaproszenie Bartesa przyjął Ponydisco i saksofonista Sandecki Sax! Ponydisco to fascynat i propagator wysokogatunkowej house music od 2010 roku. Jego sety to przekrój muzyki house od lat 90 po obecne hity, które sam starannie selekcjonuje. Styl Ponydisco to mieszanka energii na parkiecie, charyzmy za konsoletą i pozytywnej wibracji.

Zobacz jak wyglądają imprezy „This Is My House”:

Imprezę wspiera Ballantines True Music.

***********

23.03 (sobota)

Bartes

Ponydisco

Sandecki Sax

start: 22:00

bilety: 20 do 23:30 / 25 po 23:30 / dziewczyny do 23:00 free [karty klubowe 20 zł]

Rezerwacje → http://bit.ly/sqrezerwacja

*********

This Is My House to cotygodniowa porcja starannie wyselekcjonowanych brzmień w jednogodzinnym secie, których autorem jest Bartes. Już od ponad 300 tygodni fani słonecznych brzmień otrzymują esencję tego co ukazuje się na muzycznym rynku i jest warte uwagi bo niesie ze sobą mnóstwo pozytywnej energii. Początkowo jego podcasty były grane na falach radia RMI, później na Planecie Fm oraz ostatnio w RMF MAXXX POZNAŃ.

POSŁUCHAJ: www.soundcloud.com/djbartes

This Is My House to również imprezy podczas których Bartes gra to co najlepsze z jego podcastów. Dodatkowo towarzyszy mu zaproszony dj czy tez instrumentalista lub wokalista.

www.djbartes.pl
www.soundcloud.com/djbartes

**********