Logo SQ Klub PL EN

sobota 28.09

TheRAPy!

TheRAPy!

rap rnb

Biskup
Łebski

20 zł | dziewczyny do 23:00 wstęp FREE

Start imprezy: 22:00

Rezerwacje on-line:
Zarezerwuj miejsce!
tel: +48 663 786 547

Szampan, diamenty i cadillaki – w sobotę 28 września w SQ po raz kolejny leczymy beatem z najwyższej półki! Rozkręcamy imprezy zgodnie ze sztuką rapowej psychoanalizy.

Zapomnijcie o kozetce. Oferujemy muzyczną podróż w głąb siebie wśród skaczącego rytmicznie tłumu. Hity, wyciszające przełamania, budowanie napięcia i bujanie parkietem. Wyważony i orzeźwiający zastrzyk najlepszej w Poznaniu muzyki. Detoks od szarej codzienności i zmanierowania.

Recepty na udaną bibę przepisują autorytety w dziedzinie leczenia dźwiękiem – Simo i Biskup, którzy od lat konsekwentnie dawkują poznaniakom mieszankę perfekcyjnie dobranych rapowych składników na bazie autorskiej receptury dobrego smaku, zajawki i doświadczenia. Tych mistrzów imprezowej diagnozy charakteryzuje jedyny w swoim rodzaju flow, beat i brzmienie.

W ramach terapii szokowej rozpalają sety do czerwoności, by za chwilę przełamać je przekornym kubłem zimnej wody. Edukują kolejne pokolenia rapowych pasjonatów, wzmacniając ich świadomość muzyczną, jednocześnie dzieląc z nimi niepowtarzalny vibe i współodczuwając przekaz.

Cykl theRAPy w SQ to historia, teraźniejszość i przyszłość rapu i r’n’b. To klasyka, nowości i perełki tego nurtu wyławiane przez znanych z cyklu Hi5 SimoBiskup z misterną wręcz starannością. To zaskakujące kolaboracje z innymi stylami muzycznymi, oparte na solidnych produkcjach. To szampan, diamenty i cadillaki. Zapraszamy na renesans imprezowania w dobrym stylu.

Ach, te rapy! TheRAPy!