Logo SQ Klub PL EN

piątek 19.10

TheRAPy! by Simo&Biskup

TheRAPy! by Simo&Biskup

rap rnb

Simo&Biskup
Phunkill

20 zł/ karty klubowe 15 zł/ z legitymacją studencką do 24:00 wstęp free

Start imprezy: 22:00

Rezerwacje on-line:
Zarezerwuj miejsce!
tel: +48 663 786 547

Na październikowej edycji cyklu „TheRAPy”, oprócz gospodarzy imprez – Simo&Biskup – gość specjalny! Phunk’ill – koncertowy dj rapera Otsochodzi, promotor i manager muzyczny. Rezydent warszawskiego klubu Sketch Nite oraz regularny gość lokali z najwyższej krajowej półki.

#TheRAPy to…

To jedna z niewielu już weekendowych imprez, jeżeli nie ostatnia w Poznaniu, na której usłyszysz tylko rap i r’n’b. Bez romansu z elektronicznymi brzmieniami. Nowe, stare, numery z pierwszych pozycji Billboard’u, ale też i te mniej znane. Zza Oceanu, z Polski, Niemiec, Francji. Różnic wiele, stylów wiele, wspólny gatunek i kultura hip-hopu.

Nie ma na w naszym pięknym mieście osób, które nadawałyby się lepiej do hostowania tego cyklu niż chłopaki z SimoBiskup. Ponad dekada na rapowej scenie klubowego światku. Imprezy zagrane w tysiącach sztuk, w topowych miejscówkach w Poznaniu, Polsce i poza granicami naszego kraju. Od 6 lat udowadniają, że można się doskonale bawić do rapu i r’n’b na środowym Hi5 – absolutnym nr 1 w Poznaniu. 19.10 (pt) TheRAPy!


Phunk’ill (Sketch/Warszawa)Simo&Biskup

start: 22:00

bilety: 20 zł [karty klubowe 15 zł] | z legitymacją studencką do 24:00 wstęp FREETak będzie: