Logo SQ Klub PL EN

piątek 20.04

TheRAPy! by Simo&Biskup

TheRAPy! by Simo&Biskup

rap rnb

Simo & Biskup

20 zł [karty klubowe 15 zł] / lista fb do 23:00 wstęp FREE!

Start imprezy: 22:00

Rezerwacje on-line:
Zarezerwuj miejsce!
tel: +48 663 786 547

W piątek 20 kwietnia zapraszamy na 24. odsłonę „TheRAPy” – najbardziej rapowo rozbujanego cyklu w Poznaniu dowodzonego przez duet SimoBiskup!

To jedna z niewielu już weekendowych imprez, jeżeli nie ostatnia w Poznaniu, na której usłyszysz tylko rap i r’n’b. Bez romansu z elektronicznymi brzmieniami. Nowe, stare, numery z pierwszych pozycji Billboard’u, ale też i te mniej znane. Zza Oceanu, z Polski, Niemiec, Francji. Różnic wiele, stylów wiele, wspólny gatunek i kultura hip-hopu.

Nie ma na w naszym pięknym mieście osób, które nadawały by się lepiej do hostowania tego cyklu niż chłopaki z SimoBiskup. Ponad dekada na rapowej scenie klubowego światku. Imprezy zagrane w tysiącach sztuk, w topowych miejscówkach w Poznaniu, Polsce i poza granicami naszego kraju. Pomyśl o jakimś kultowym klubie z rapem, a chłopaki na pewno tam grali. Od 5 lat udowadniają, że można się doskonale bawić do rapu i r’n’b na środowym Hi5 – absolutnym nr 1 w Poznaniu.

Teraz w roli rezydentów, zbudują imprezę od jej początku, zgrywając dla Was numery, które zasługują na odsłuch w klubowych warunkach, jednak nie są imprezowymi bangerami. Będziecie mogli napić się i wyluzować, żeby wczuć się w klimat imprezy. Później starannie i po swojemu zbiorą Was na parkiecie, by w „Prime Time’ie” wpuścić gościnnego dj’a. Goście to nie to ludzie z pierwszej łapanki. Chłopaki znają Was, znają klimat, a z najlepszymi dj’ami w naszym kraju znają się od lat i grają wspólne imprezy w klubach w całej Polsce. Ich goście to tylko nieliczni, których sami są pewni muzycznie. Sprawdzicie co się gra i jak się gra w najlepszych miejscówkach innych miast. Simo i Biskup wtrącą oczywiście w trakcie swoje sety, także możecie być spokojni o Poznański klimat.

Ach, te rapy! TheRAPy!

partnerem cyklu jest Fudge Filosophy!

*********

20.04 (pt) TheRAPy! #24

Simo&Biskup

start: 22:00

bilety: 20 zł/ karty klubowe 15 zł/ lista FB do 23:00 wstep free

Lista FB do 23:00 wstęp FREE!
Listę zamykamy o 20:00 w dniu imprezy

*********

Tak zabrzmi: