Logo SQ Klub PL EN

piątek 19.05

TheRAPy! #16 by Simo&Biskup

TheRAPy! #16 by Simo&Biskup

rao rnb

Simo&Biskup

20 zł/ karty klubowe 15 zł/ lista FB do 23:00 wstęp FREE

Start imprezy: 22:00

Rezerwacje on-line:
Zarezerwuj miejsce!
tel: +48 663 786 547

Szampan, diamenty i cadillaki – w piątek 19 w SQ już po raz 16. leczymy beatem z najwyższej półki! Rozkręcamy imprezy zgodnie ze sztuką rapowej psychoanalizy.

Zapomnijcie o kozetce. Oferujemy muzyczną podróż w głąb siebie wśród skaczącego rytmicznie tłumu. Hity, wyciszające przełamania, budowanie napięcia i bujanie parkietem. Wyważony i orzeźwiający zastrzyk najlepszej w Poznaniu muzyki. Detoks od szarej codzienności i zmanierowania.

Recepty na udaną bibę przepisują autorytety w dziedzinie leczenia dźwiękiem – Simo i Biskup, którzy od lat konsekwentnie dawkują poznaniakom mieszankę perfekcyjnie dobranych rapowych składników na bazie autorskiej receptury dobrego smaku, zajawki i doświadczenia. Tych mistrzów imprezowej diagnozy charakteryzuje jedyny w swoim rodzaju flow, beat i brzmienie.

W ramach terapii szokowej rozpalają sety do czerwoności, by za chwilę przełamać je przekornym kubłem zimnej wody. Edukują kolejne pokolenia rapowych pasjonatów, wzmacniając ich świadomość muzyczną, jednocześnie dzieląc z nimi niepowtarzalny vibe i współodczuwając przekaz.

Cykl theRAPy w SQ to historia, teraźniejszość i przyszłość rapu i rnb. To klasyka, nowości i perełki tych nurtów wyławiane przez znanych z cyklu Hi5 SimoBiskup z misterną wręcz starannością. To zaskakujące kolaboracje z innymi stylami muzycznymi, oparte na solidnych produkcjach. To szampan, diamenty i cadillaki. Zapraszamy na renesans imprezowania w dobrym stylu.

Ach, te rapy! TheRAPy!

*********

19 (pt) TheRAPy! #16

Simo & Biskup (TheRAPy / Hi 5)

start: 22:00

bilety: 20 zł/ karty klubowe 15 zł

Lista FB do 23:00 wstęp FREE!

UWAGA!
Listę fb zamykamy w dniu imprezy o godz. 20:00

*********