Logo SQ Klub PL EN

sobota 24.11

The Backroom! pres. TEN WALLS live!

The Backroom! pres. TEN WALLS live!

electronica

Ten Walls LIVE!
Neevald
Matthew Clarck
chillroom: Raidho

przedsprzedaż: ‚early birds’ 29 zł (do wyczerpania puli) | 35 zł (do wyczerpania puli) | 39 zł (do wyczerpania puli puli) // karty klubowe 30 zł all nite long

Start imprezy: 22:00

Rezerwacje on-line:
Zarezerwuj miejsce!
tel: +48 663 786 547

Jeden z bardziej utalentowanych producentów na elektronicznej scenie, świetny performer, autor takich klubowych sztosów jak “Gotham”, “Walking with Elephants” – Ten Walls – będzie bohaterem listopadowej edycji cyklu The Backroom!

24 listopada w wydaniu LIVE w SQ!

Po zeszłorocznej wyprzedanej imprezie z udziałem artysty, powraca on z nowym materiałem, ale zapowiada, że nie zabraknie jego największych sztosów!

Gwiazdę wieczoru wspierać będą gospodarze cyklu – neeVald i Matthew Clarck. Chillroom opanują orientalne dźwięki serwowane przez Raidho

Imprezę wspiera marka Absolut

– – – –

24.11 (sobota)

Ten Walls LIVE!

Neevald

Matthew Clarck

chillroom: Raidho

start: 22:00

– przedsprzedaż: ‚early birds’ 29 zł (do wyczerpania puli) | 35 zł (do wyczerpania puli) | 39 zł (do wyczerpania puli puli)

– karty klubowe 30 zł all nite long

przedsprzedaż online: www.biletomat.pl/tenwalls2411

– – – –

Kiedy pod pseudonimem TEN WALLS w wytwórni Innervisions ukazał się utwór “Gotham” w 2013 roku, wiele ludzi umierało z ciekawości kto stoi za tym wspaniałym kawałkiem, który w niesamowicie szybkim czasie zdobył serca ludzi na całym świecie. Okazało się, że jest nim litewski DJ i producent Mario Basanov, którego polska publika pokochała za utwory z formacji Mario & Vidis czy Silence Family już kilka lat wcześniej.

Kolejnym arcydziełem potwierdzającym niesamowity talent TEN WALLSa, który zna każdy kto ma coś wspólnego ze sceną klubową jest utwór “Walking With Elephants” wydany w 2014 roku. Ponad 33 milionów odsłuchań na youtube potwierdza, że numer ten otrzymał miano hymnu. To był przełomowy moment, który zaważył na karierze Marijusa i zagwarantował mu występy na najbardziej prestiżowych eventach i największych festiwalach świata, automatycznie sprawiając, że stał się jednym z najbardziej rozchwytywanych performerów.Zdecydowanie jest to artysta należący obecnie do najbardziej utalentowanych producentów na scenie elektronicznej.

W 2016 roku TEN WALLS powrócił na scenę z albumem “Equalized”. To zdecydowanie inne i nowe doświadczenie dla Marijusa, gdyż album oparty jest na specjalnie przygotowanych wizualizacjach.

W marcu 2017 artysta znowu dał sie we znaki klubowej scenie wydając album “Queen”. Ten Walls to jeden z najlepszych performerów na elektronicznej scenie, o czym będziemy mogli przekonać się już 24 listopada!

http://www.tenwallslive.com/ https://www.facebook.com/TenWalls

Wybrane produkcje:

Walking with elephants

Gotham

Requiem

Sparta

Arahas

Ten Walls – BBC Radio 1 Essential MIx