Logo SQ Klub PL EN

sobota 29.07

SQ na Dziedzińcu: Wonderland! pres. La Noche de Eivissa!

SQ na Dziedzińcu: Wonderland! pres. La Noche de Eivissa!

house

Eli Rojas
neevald
Malvee
Mj Sax

przedsprzedaż 25 zł | 30 zł do 23:30 / 35 zł po 23:30

Start imprezy: 22:00

Rezerwacje on-line:
Zarezerwuj miejsce!
tel: +48 663 786 547

Powiew gorącej Ibizy w centrum Poznania? Tak! 29 lipca klimat białej wyspy na Dziedzniec Zamkowy przeniesie Eli Rojas – urodzona w Kolumbii a mieszkająca obecnie na Ibizie rezydentka znanego klubu Blue Marlin Ibiza. Wspierać ją będą Neevald i Malvee oraz saksofonista Banan on sax!

O cyklu:

Biały Królik przemierza ulice wakacyjnego Poznania. Mija rozgrzane słońcem budynki, przemyka między opalonymi mieszkańcami. Chcielibyście się dowiedzieć, dokąd zmierza? Idźcie za nim, a doprowadzi Was pod wejście do zaskakującego świata, w którym rozbrzmiewa najlepszy house. W wakacyjne soboty na dziedzińcu Zamku Cesarskiego otworzy się przejście do innego wymiaru, który powita dobrym nagłośnieniem, ciekawym lineupem oraz wyjątkowymi dekoracjami i wizualizacjami. Zapraszamy na SQ na Dziedzińcu po drugiej stronie lustra… Witajcie w Wonderland!

Od 24 czerwca do końca września każdy z nas stanie się na chwilę Alicją. W tym świecie wszystko ma symboliczne znaczenie. Dziedziniec zmieni się niczym ogród w Krainie Czarów – odzwierciedlenie idyllicznego miejsca piękna i radości. Miejsce to przejmie nad wami władzę.

Spotkacie tu dziwnych bohaterów podróży i przeżyjecie wiele absurdalnych chwil. Usłyszycie muzykę w każdym kącie, a zagrają m. in. Neevald, Matthew Clarck, ekipa Taste The Music czy gospodarze cyklu „Welcome” w klubie SQ – Juniore i ConradQ. Drinki w dobrze zaopatrzonych barach zawołają „Wypij mnie”, a dźwięki będą rosnąć i kurczyć się pod wpływem dj-skich zaklęć.

Jesteście gotowi, by pójść za królikiem?

Zagrają:

Eli Rojas (ibiza)

Neevald

Malvee

Banan on sax

start: 22:00

bilety: przedsprzedaż 25 zł | 30 zł do 23:30 / 35 zł po 23:30

Dziedziniec CK Zamek, wejscie od Al.Niepodległości

UWAGA!
W przypadku złej pogody impreza zostanie przeniesiona do klubu!

**************

Aftermovie z poprzednich imprez pod szyldem ‚SQ na Dziedzińcu”: