Logo SQ Klub PL EN

sobota 24.06

SQ na Dziedzińcu pres. Wonderland! – Opening Party!

SQ na Dziedzińcu pres. Wonderland! – Opening Party!

house

Banan on SAX
Jacob A on vocal
Matthew Clarck
Bartes

przedsprzedaż 20 zł (ilość ograniczona) | w dniu imprezy 25 zł do 23:30 / 30 zł po 23:30 / karty klubowe 25 zł

Start imprezy: 22:00

Rezerwacje on-line:
Zarezerwuj miejsce!
tel: +48 663 786 547

Biały Królik przemierza ulice wakacyjnego Poznania. Mija rozgrzane słońcem budynki, przemyka między opalonymi mieszkańcami. Chcielibyście się dowiedzieć, dokąd zmierza? Idźcie za nim, a doprowadzi Was pod wejście do zaskakującego świata, w którym rozbrzmiewa najlepszy house. W wakacyjne soboty na dziedzińcu Zamku Cesarskiego otworzy się przejście do innego wymiaru, który powita dobrym nagłośnieniem, ciekawym lineupem oraz wyjątkowymi dekoracjami i wizualizacjami. Zapraszamy na SQ na Dziedzińcu po drugiej stronie lustra… Witajcie w Wonderland!

Od 24 czerwca do końca września każdy z nas stanie się na chwilę Alicją. W tym świecie wszystko ma symboliczne znaczenie. Dziedziniec zmieni się niczym ogród w Krainie Czarów – odzwierciedlenie idyllicznego miejsca piękna i radości. Miejsce to przejmie nad Wami władzę.

Spotkacie tu dziwnych bohaterów podróży i przeżyjecie wiele absurdalnych chwil. Usłyszycie muzykę w każdym kącie, a zagrają m. in. Neevald, Matthew Clarck, Bartes, ekipa Taste The Music czy gospodarze cyklu „Welcome” w klubie SQ – Juniore i ConradQ. Drinki w dobrze zaopatrzonych barach zawołają „Wypij mnie”, a dźwięki będą rosnąć i kurczyć się pod wpływem dj-skich zaklęć. Jesteście gotowi, by pójść za królikiem?

24 czerwca inaugurujemy kultowy Dziedzin! Na otwarciu zagrają Matthew Clarck i Bartes, których wokalnie wspierać będzie Jacob A oraz saksofonista Banan On Sax!

*************

Zagrają:

Banan on SAX

Jacob A on vocal

Matthew Clarck

Bartes

start: 22:00

bilety: przedsprzedaż 20 zł (ilość ograniczona) | w dniu imprezy 25 zł do 23:30 / 30 zł po 23:30

przedsprzedaż online: www.biletomat.pl/dziedzin2406

Dziedziniec CK Zamek, wejscie od Al.Niepodległości

UWAGA!
W przypadku złej pogody impreza zostanie przeniesiona do klubu!

**************

Aftermovie z poprzednich imprez pod szyldem ‚SQ na Dziedzińcu”: