Logo SQ Klub PL EN

sobota 26.08

IMPREZA PRZENIESIONA DO SQ! // SQ na Dziedzińcu! pres. Wonderland – Taste The Music Night

IMPREZA PRZENIESIONA DO SQ! // SQ na Dziedzińcu! pres. Wonderland – Taste The Music Night

house

Kasia Malenda (vocal)
Jacob A on vocal
Loui & Scibi
Groove Cocktail
Asca
Deep Infect

20 zł do 23:30 / 25 zł od 23:30 / dziewczyny do 23:00 wstęp FREE!

Start imprezy: 22:00

Rezerwacje on-line:
Zarezerwuj miejsce!
tel: +48 663 786 547

Pogoda po raz kolejny tego lata krzyżuje nam plany – w związku z prognozowanymi opadami deszczu przenosimy dzisiejszą imprezę Taste The Music Night do klubu!

W związku z tym:
– Dziewczyny do 23:00 wstęp FREE
– bilety: 20 zł do 23:30 / 25 zł od 23:30

Osoby, które zakupiły bilet w przedsprzedaży mogę je zwracać od poniedziałku u operatora (Biletomat), dodatkowo na dzisiejszą imprezę wchodzą free.

********************

Muzyczne stery SQ na Dziedzińcu w sobotę 26 sierpnia przejmuje ekipa Taste The Music!

Taste The Music to wytwórnia muzyczna założona przez Tomka Gnacińskiego (Groove Cocktail) oraz Wojtka Kucharskiego (Loui & Scibi). TTM ma na celu promowanie producentów, wokalistów oraz instrumentalistów związanych z muzyką House. Dla TTM wydawali swoje autorskie produkcje oraz remiksy tacy artyści jak Dj Yass, Alfred Azzetto, Daniel Bovie, Dave Mayer, Seb Skalski, Groove Cocktail, Loui & Scibi, Twins of Sound oraz wielu innych.

Za brzmienie tej nocy odpowiedzialni będą Groove Cocktail i Loui & Scibi oraz Asca i Deep Infect. Wokalnie wspierać ich bedzie aż 2 wokalistów – znani i lubiani Jacob A oraz Kasia Malenda!

Imprezę wspiera marka Absolut

26.08

Jacob A on vocal
Kasia Malenda on vocal
Groove Cocktail
Loui&Scibi
Asca
Deep Infect

start: 22:00

bilety: 20 zł do 23:30 / 25 zł od 23:30 / dziewczyny do 23:00 wstęp FREE!

UWAGA!
W przypadku złej pogody impreza zostanie przeniesiona do klubu!

**********************

O cyklu “ SQ na Dziedzińcu 2017 – Wonderland”:

Biały Królik przemierza ulice wakacyjnego Poznania. Mija rozgrzane słońcem budynki, przemyka między opalonymi mieszkańcami. Chcielibyście się dowiedzieć, dokąd zmierza? Idźcie za nim, a doprowadzi Was pod wejście do zaskakującego świata, w którym rozbrzmiewa najlepszy house. W wakacyjne soboty na dziedzińcu Zamku Cesarskiego otworzy się przejście do innego wymiaru, który powita dobrym nagłośnieniem, ciekawym lineupem oraz wyjątkowymi dekoracjami i wizualizacjami. Zapraszamy na SQ na Dziedzińcu po drugiej stronie lustra… Witajcie w Wonderland!

Od 24 czerwca do końca września każdy z nas stanie się na chwilę Alicją. W tym świecie wszystko ma symboliczne znaczenie. Dziedziniec zmieni się niczym ogród w Krainie Czarów – odzwierciedlenie idyllicznego miejsca piękna i radości. Miejsce to przejmie nad wami władzę.

Spotkacie tu dziwnych bohaterów podróży i przeżyjecie wiele absurdalnych chwil. Usłyszycie muzykę w każdym kącie, a zagrają m. in. Neevald, Matthew Clarck, ekipa Taste The Music, Simon Mattson czy gospodarze cyklu „Welcome” w klubie SQ – Juniore i ConradQ. Drinki w dobrze zaopatrzonych barach zawołają „Wypij mnie”, a dźwięki będą rosnąć i kurczyć się pod wpływem dj-skich zaklęć. Jesteście gotowi, by pójść za królikiem?

Filmy z poprzednich sezonów “SQ na Dziedzińcu”: