Logo SQ Klub PL EN

sobota 19.08

IMPREZA PRZENIESIONA DO SQ! // SQ na Dziedzińcu! pres. Wonderland – Resume!

IMPREZA PRZENIESIONA DO SQ! // SQ na Dziedzińcu! pres. Wonderland – Resume!

house

Neevald
Banan on Sax
Matthew Clarck

w dniu imprezy: 25 zł do 23:30 / 30 zł po 23:30

Start imprezy: 22:00

Rezerwacje on-line:
Zarezerwuj miejsce!
tel: +48 663 786 547

W związku z prognozowanymi niskimi temperaturami w nocy zmuszeni jesteśmy przenieść dzisiejszą imprezę do klubu!

W związku z tym:
– Dziewczyny do 23:00 wstęp FREE
– bilety: 20 zł do 23:30 / 25 zł od 23:30

Osoby, które zakupiły bilet w przedsprzedaży mogę je zwracać od poniedziałku u operatora (Biletomat), dodatkowo na dzisiejszą imprezę wchodzą free.

*******************

Załoga „SQ na Dziedzińcu” w składzie neeVald, Matthew Clarck i Banan On Sax już 19 sierpnia zrobi muzyczne podsumowanie lata!

Nie zabraknie hymnów i parkietowych sztosów, które rządziły tego lata na parkietach! Muzyczni łupieżcy odegrają Wam prawdziwe skarby mórz i oceanów melodii. Za sterami zobaczymy znanych i lubianych dj’ów, którzy zaprezentują swoje letnie housowe zdobycze. Beaty, sety, żywe instrumenty – tego w sobotę na pewno nie zabraknie.

Imprezę wspiera marka Absolut.

******************

19.08
SQ na Dziedzińcu: Wonderland pres. Résumé!

Zagrają:

Neevald

Banan on sax

Matthew Clarck

start: 22:00

UWAGA!
W przypadku złej pogody impreza zostanie przeniesiona do klubu!

****************

O cyklu “ SQ na Dziedzińcu 2017 – Wonderland”:

Biały Królik przemierza ulice wakacyjnego Poznania. Mija rozgrzane słońcem budynki, przemyka między opalonymi mieszkańcami. Chcielibyście się dowiedzieć, dokąd zmierza? Idźcie za nim, a doprowadzi Was pod wejście do zaskakującego świata, w którym rozbrzmiewa najlepszy house. W wakacyjne soboty na dziedzińcu Zamku Cesarskiego otworzy się przejście do innego wymiaru, który powita dobrym nagłośnieniem, ciekawym lineupem oraz wyjątkowymi dekoracjami i wizualizacjami. Zapraszamy na SQ na Dziedzińcu po drugiej stronie lustra… Witajcie w Wonderland!

Od 24 czerwca do końca września każdy z nas stanie się na chwilę Alicją. W tym świecie wszystko ma symboliczne znaczenie. Dziedziniec zmieni się niczym ogród w Krainie Czarów – odzwierciedlenie idyllicznego miejsca piękna i radości. Miejsce to przejmie nad wami władzę.

Spotkacie tu dziwnych bohaterów podróży i przeżyjecie wiele absurdalnych chwil. Usłyszycie muzykę w każdym kącie, a zagrają m. in. Neevald, Matthew Clarck, ekipa Taste The Music, Simon Mattson czy gospodarze cyklu „Welcome” w klubie SQ – Juniore i ConradQ. Drinki w dobrze zaopatrzonych barach zawołają „Wypij mnie”, a dźwięki będą rosnąć i kurczyć się pod wpływem dj-skich zaklęć. Jesteście gotowi, by pójść za królikiem?

Filmy z poprzednich sezonów “SQ na Dziedzińcu”: