Logo SQ Klub PL EN

sobota 12.08

IMPREZA PRZENIESIONA DO KLUBU! //  SQ na Dziedzińcu! pres. Wonderland – This Is My House by Bartes

IMPREZA PRZENIESIONA DO KLUBU! // SQ na Dziedzińcu! pres. Wonderland – This Is My House by Bartes

house

Bartes
Oscaritto
Loui
Sandecki on SAX

lista FB do 23:00 FREE || 20 ZŁ DO 23:30 / 25 ZŁ PO 23:30

Start imprezy: 22:00

Rezerwacje on-line:
Zarezerwuj miejsce!
tel: +48 663 786 547

W związku z prognozowanymi niskimi temperaturami w nocy oraz opadami deszczu, zmuszeni jesteśmy po raz kolejny przenieść dzisiejszą imprezę do klubu! 🙁
W związku z tym:
– Lista FB 23:00 wstęp FREE
– bilety: 20 zł do 23:30 / 25 zł od 23:30

Osoby, które zakupiły bilet w przedsprzedaży mogę je zwracać od poniedziałku u operatora (Biletomat), dodatkowo na dzisiejszą imprezę wchodzą free.

Kolejna odsłona SQ na Dziedzińcu:Wonderland należeć będzie do Bartesa i jego “This Is My House”. To cotygodniowa audycja radiowa, seria podcastów oraz imprezowy cykl, który od stycznia b.r usłyszeć możecie w SQ!

Obok Bartesa wystąpi Oscaritto, Loui oraz saksofonista Sandecki Sax.

O cyklu “ SQ na Dziedzińcu 2017 – Wonderland”:

Biały Królik przemierza ulice wakacyjnego Poznania. Mija rozgrzane słońcem budynki, przemyka między opalonymi mieszkańcami. Chcielibyście się dowiedzieć, dokąd zmierza? Idźcie za nim, a doprowadzi Was pod wejście do zaskakującego świata, w którym rozbrzmiewa najlepszy house. W wakacyjne soboty na dziedzińcu Zamku Cesarskiego otworzy się przejście do innego wymiaru, który powita dobrym nagłośnieniem, ciekawym lineupem oraz wyjątkowymi dekoracjami i wizualizacjami. Zapraszamy na SQ na Dziedzińcu po drugiej stronie lustra… Witajcie w Wonderland!

Od 24 czerwca do końca września każdy z nas stanie się na chwilę Alicją. W tym świecie wszystko ma symboliczne znaczenie. Dziedziniec zmieni się niczym ogród w Krainie Czarów – odzwierciedlenie idyllicznego miejsca piękna i radości. Miejsce to przejmie nad wami władzę.

Spotkacie tu dziwnych bohaterów podróży i przeżyjecie wiele absurdalnych chwil. Usłyszycie muzykę w każdym kącie, a zagrają m. in. Neevald, Matthew Clarck, ekipa Taste The Music, Simon Mattson czy gospodarze cyklu „Welcome” w klubie SQ – Juniore i ConradQ. Drinki w dobrze zaopatrzonych barach zawołają „Wypij mnie”, a dźwięki będą rosnąć i kurczyć się pod wpływem dj-skich zaklęć. Jesteście gotowi, by pójść za królikiem?

O “This Is My House”:
This Is My House to cotygodniowa porcja starannie wyselekcjonowanych brzmień w jedno godzinnym secie, których autorem jest Bartes. Już od ponad 260 tygodni fani słonecznych brzmień otrzymują esencję tego co ukazuje się na muzycznym rynku i jest warte uwagi bo niesie ze sobą mnóstwo pozytywnej energii. Początkowo jego podcasty były grane na falach radia RMI, później na Planecie Fm oraz ostatnio w RMF MAXXX POZNAŃ.

POSŁUCHAJ: www.soundcloud.com/djbartes

This Is My House to również imprezy podczas których Bartes gra to co najlepsze z jego podcastów.
Dodatkowo towarzyszy mu zaproszony dj czy tez instrumentalista lub wokalista.

UWAGA!
W przypadku złej pogody impreza zostanie przeniesiona do klubu SQ!

Filmy z poprzednich sezonów “SQ na Dziedzińcu”: