Logo SQ Klub PL EN

sobota 22.07

IMPREZA PRZENIESIONA DO SQ // SQ na Dziedzińcu pres. Wonderland! – Novika, Mr Lex, Pete Grace

IMPREZA PRZENIESIONA DO SQ // SQ na Dziedzińcu pres. Wonderland! – Novika, Mr Lex, Pete Grace

house

Novika & Mr Lex
Pete Grace

20 zł do 23:30 / 25 zł po 23:30 [karty klubowe 20 zł ]

Start imprezy: 22:00

Rezerwacje on-line:
Zarezerwuj miejsce!
tel: +48 663 786 547

UWAGA!

Pogoda znowu robi nam pod górkę – w związku z prognozowanymi na wieczór/noc burzami i opadami deszczu jesteśmy zmuszeni przenieść dzisiejszą imprezę do klubu!

W związku z tym:
– Lista fb do 23:00 wstęp FREE
– bilety: 20 zł do 23:30 / 25 zł od 23:30

Osoby, które zakupiły bilet w przedsprzedaży mogę je zwracać od poniedziałku u operatora (Biletomat), dodatkowo na dzisiejszą imprezę wchodzą free.

######################################

22 lipca bohaterką kolejnej odsłony letniego cyklu SQ na Dziedzińcu będzie nasza ulubiona polska wokalistka – NOVIKA! Dobrze znaną i lubianą poznańskiej poblice Kasię wspierać będzie Mr. Lex i Pete Grace! Zatańczymy!

Biały Królik przemierza ulice wakacyjnego Poznania. Mija rozgrzane słońcem budynki, przemyka między opalonymi mieszkańcami. Chcielibyście się dowiedzieć, dokąd zmierza? Idźcie za nim, a doprowadzi Was pod wejście do zaskakującego świata, w którym rozbrzmiewa najlepszy house. W wakacyjne soboty na dziedzińcu Zamku Cesarskiego otworzy się przejście do innego wymiaru, który powita dobrym nagłośnieniem, ciekawym lineupem oraz wyjątkowymi dekoracjami i wizualizacjami. Zapraszamy na SQ na Dziedzińcu po drugiej stronie lustra… Witajcie w Wonderland!

Od 24 czerwca do końca września każdy z nas stanie się na chwilę Alicją. W tym świecie wszystko ma symboliczne znaczenie. Dziedziniec zmieni się niczym ogród w Krainie Czarów – odzwierciedlenie idyllicznego miejsca piękna i radości. Miejsce to przejmie nad wami władzę.

Spotkacie tu dziwnych bohaterów podróży i przeżyjecie wiele absurdalnych chwil. Usłyszycie muzykę w każdym kącie, a zagrają m. in. Neevald, Matthew Clarck, ekipa Taste The Music czy gospodarze cyklu „Welcome” w klubie SQ – Juniore i ConradQ. Drinki w dobrze zaopatrzonych barach zawołają „Wypij mnie”, a dźwięki będą rosnąć i kurczyć się pod wpływem dj-skich zaklęć.

Jesteście gotowi, by pójść za królikiem?

Zagrają:

NOVIKA on vocal

Mr Lex

Pete Grace

start: 22:00

Imprezę wspiera marka Absolut.

UWAGA!
W przypadku złej pogody impreza zostanie przeniesiona do klubu!

**************

Aftermovie z poprzednich imprez pod szyldem ‚SQ na Dziedzińcu”:

*************

NOVIKA – Od lat jedna z najbardziej aktywnych postaci na polskiej scenie klubowej. W 2002 r. wydała swój pierwszy album z zespołem Futro. Jej wokal pojawił się też na płytach Smolika, Fisza, 15 MINUT Projekt, Vienio & Pele, a w 2004 roku ukazała się płyta feat Novika będąca zbiorem utworów z jej udziałem. Debiut solowy przyszedł dość późno, w listopadzie 2006 roku. Wyciszony, melancholijny album zatytułowany Tricks Of Life (Kayax) zebrał bardzo pozytywne recenzje, został nominowany do Fryderyków oraz zapewnił Novice nominację do Paszportów Polityki. Drugi album – Lovefinder (Kayax 2010) to już nowa, pełna energii Novika. Płyta niezwykle kobieca, lecz zaśpiewana z pazurem i swobodą coraz pewniejszej swoich możliwości wokalistki. Tym razem nagrodzona Fryderykiem w kategorii Muzyka Klubowa. Rok później Novika wydała album Mixfinder będący zbiorem remixów piosenek z Lovefinder’a. Kasia intensywnie występuje ze swoim zespołem oraz kolektywem dj’skim BEATS FRIENDLY w klubach i na festiwalach w całym kraju oraz sporadycznie za granicą (The Great Escape w Brighton, Waves Vienna w Wiedniu). Ma również na swoim koncie docenione na świecie kolaboracje. Nagrała piosenkę Stay Close z Marcinem Czubalą dla niemieckiej wytwórni Mobilee oraz kawałek This Time, wyprodukowany przez cenionego niemieckiego producenta Lovebirds’a (Toolroom). Popularnością (szczególnie w serwisie Beatport) cieszył się też singiel Miss Mood z remixami Hot Toddy’ego, Satin Jackets i Chrisa Nemmo wydany przez Nu Indee Records. Novika od lat aktywnie działa w eterze.

Wybrane produkcje:

w. Pete Grace – Can’t resist

Lovefinder

Who wouldn’t

This time

Stay close

Miss mood