Logo SQ Klub PL EN

piątek 31.03

Absolut pres. Kollektiv Turmstrasse! / Impreza wyprzedana!

Absolut pres. Kollektiv Turmstrasse! / Impreza wyprzedana!

electronica

Kollektiv Turmstrasse
Glasse
Vonda7

UWAGA! impreza wyprzedana, nie będzie możliwości zakupu biletów w dniu wydarzenia!

Start imprezy: 22:00

Rezerwacje on-line:
Zarezerwuj miejsce!
tel: +48 663 786 547

UWAGA!
Impreza wyprzedana, nie będzie możliwości zakupu biletów w dniu wydarzenia!

Imprezę wspiera marka ABSOLUT.

Niekwestionowani mistrzowie klimatycznego house i techno, duet KOLLEKTIV TURMSTRASSE wystąpi 31 marca w SQ klub!

Nikt nie umie tak płynnie połączyć minimalu i neoklasyki, jak Christian Hilscher i Nico Plagemann, którzy tworzą razem Kollektiv Turmstrasse. Trzy słowa, które najpełniej oddają charakterystykę ich muzyki, to piękno, głębia i melancholia. Główną rolę w ich twórczości odgrywają rytm i melodia. Ciężko się nimi nie zachwycić – Kollektiv Turmstrasse chwytają za serce już od pierwszych dźwięków.

Od momentu wydania w 2004 roku debiutanckiej epki „New Weakness”, konsekwentnie pięli się na szczyty rankingów ambitnej muzyki elektronicznej. Obok całej masy remiksów, w ciągu kilkunastu lat nagrali kilkanaście autorskich epek i singli dla najlepszych niemieckich wytwórni: Diynamic, Cocoon, Ostwind i Music Gewinnt Freunde. W 2010 roku Kollektiv Turmstrasse wydali rewelacyjny album „Rebellion Der Traeumer”, który został doceniony przez wiele prestiżowych magazynów muzycznych, w tym przez serwis Muno.pl, gdzie ‚Bunt Marzycieli’ znalazł się na samym szczycie listy ‚Albumy Roku 2010’.

Album klasyfikowany jako połączenie downtempo i ambientu zupełnie nie oddaje jednak koncertowego wizerunku duetu. Bo Kollektiv Turmstrasse „na żywo” to prawdziwa tykająca bomba, która tylko czeka, by eksplodować na klubowym parkiecie.

Rezydujący w Hamburgu artyści zabierają fanów w niezapomnianą, muzyczną podróż, z której każdy zachowuje tylko najlepsze wspomnienia. By się o tym przekonać na własnej skórze, wystarczy 31 marca pojawić się w SQ!

#####################

31.03 (piątek)

Kollektiv Turmstrasse (Diynamic / DE)

Glasse

more dj’s tba

start: 22:00

#######################

VIDEOSETY:

Wybrane produkcje:

Sorry, I’m late

Last day

Tristesse

Luchtoorn

Was bleibt

Last call

Endlos

Freiflug

Schwindelig

Touch too much

VONDA7

Przez ostatnie 10 lat Sylwia Kubicka aka Vonda7 zawsze była blisko muzyki i sceny klubowej. Zarówno jako dziennikarka, video i foto reporterka ale też miłośniczka elektronicznych brzmień.
Związana z trzema miastami – Poznaniem, gdzie rozpoczynała przygodę klubową, Londynem gdzie zdobywała wykształcenie i szlify w tamtejszych klubach oraz Berlinem gdzie stacjonuje obecnie.
Na koncie ma już bardzo ciekawe wydawnictwa m.in. dla wytwórni Guy Gerber – Rumors, dla Second State dowodzonego przez Pan-Pot a także dla labelu dowodzonego przez legendarnego Sasha.

Wybrane produkcje:

Wywiad:
http://www.muno.pl/news/muno-podcast-81-vonda7-mix-wywiad-rumors/

Podcast dla muno.pl: