Logo SQ Klub PL EN

sobota 12.01

It’s a Celebration! pres. Secondcity [UK]

It’s a Celebration! pres. Secondcity [UK]

house

Secondcity
John James on vocal
Dave Mayer
Bartes
Matthew Clarck
Loui PL
Tommy Gustav
Deep Infect b2b Asca

przedsprzedaż 20 zł | w dniu imprezy 25 zł do 23:30 / 30 zł po 23:30 [dziewczyny do 23:00 wstęp FREE!]

Start imprezy: 22:00

Rezerwacje on-line:
Zarezerwuj miejsce!
tel: +48 663 786 547

John James Bday Bash!

12 stycznia świętujemy urodziny naszego serdecznego kolegi John James! Jak na taką okazję przystało robimy to w doborowym towarzystwie! Na urodzinowej imprezie Johna „It’s A Celebration” oprócz silnej rodzimej ekipy pojawi się gość specjalny z UK – Secondcity!

Urodzonony w UK ale wychowany w Chicago dj i producent, którego numery grają takie tuzy Dennis Ferrer, Joris Voorn, Damian Lazarus, Claptone, Andrea Oliva czy Marcel Dettmann. On sam wydaje w wytwórniach jak Knee Deep in Sound należącej do Hot Since 82 czy Saved Nica Fanciulliego.
Regularny bywalec najlepszych klubów i duzych festiwali na żywca w SQ 12 stycznia. Imprezowy „a must”!

12.01 (sobota) It’s A Celebration part 2!

☛ Secondcity

☛ John James on vocal

☛ Dave Mayer

☛ Bartes

☛ Matthew Clarck

☛ Loui PL

☛ Tommy Gustav

☛ Deep Infect b2b Asca

Start: 22:00

Bilety: przedsprzedaż 20 zł | w dniu imprezy 25 zł do 23:30 / 30 zł po 23:30 [dziewczyny do 23:00 wstęp FREE!]

✭ Zobacz Secondcity w akcji:

✭ Secondcity – wybrane produkcje:

John James:
Nigeryjskio-europejski artysta kompozytor, tekściarz, wokalista i producent. Współpracował z wieloma polskimi artystami, producentami i muzykami, takimi jak Loui&Scibi, Seb Skalski, Piotr Żaczek, Robert Luty, Maciej Kociński, Mezo, Tabb Jacek Winkiel, oraz wielu innych. Jest artystą, którego niepowtarzalny styl łączy R&B, Soul, Funk, Afro, Blues, Jazz i Hip-Hop, tworząc dźwięk inny od wszystkich. John James stał się uosobieniem muzyki współczesnej, przez lata wychowując się na śpiewanej w kościele muzyce gospel, czerpiąc nadal z tej energii do eksplorowania innych stron muzyki. Większą część swojego dotychczasowego życia artystycznego spędził w Stanach Zjednoczonych, występując w niezliczonej ilości soulowych i gospelowych projektów. Jako twórca własnej wytwórni płytowej Jack&John Entertainment, swoją otwartość na różne rodzaje, style muzyczne potwierdza, współpracując z wieloma producentami oraz artystami. Wybrane produkcje John’a: