Logo SQ Klub PL EN

sobota 16.02

IMPREZA ODWOŁANA! /// CIRCUS INFERNO! – Cyberposh | Stary Dworzec Kolejowy

IMPREZA ODWOŁANA! /// CIRCUS INFERNO! – Cyberposh | Stary Dworzec Kolejowy

house techno

MAGDA (Perm/ M_nus/ DE)
Kosme (Francja)
Audiorotax b2b Jakub Przewoźny

55 zł (do wyczerpania puli) / 65 zł (do wyczerpania puli)

Start imprezy: 22:00

Rezerwacje on-line:
Zarezerwuj miejsce!
tel: +48 663 786 547

W związku z ogłoszeniem żałoby narodowej sobotnia impreza Circus Inferno, musi zostać przeniesiona na inny termin, o którym poinformujemy wkrótce. Ze względu na taneczny charakter wydarzenia, nie udzielono nam zgody na odbycie się imprezy w dniu uroczystości pogrzebowych.

Osoby, które zakupiły bilety otrzymają w środę maila od Biletomat.pl z procedurą zwrotu.

– – – – – – – – – – – – – – —

Circus Inferno powraca!

Czy słyszysz cyrk w oddali? Z otchłani wyłania się piekielna lokomotywa, a koła wybijają znajomy rytm. Miarowy stukot stalowego składu wtacza się na tajemne perony. Wypływa z niego barwny korowód osobliwości, który w hedonistycznym uniesieniu rozpoczyna kolejne przedziwne przedstawienie. Kamienna fasada Starego Dworca Głównego rozbłyska iluminacjami, a mury pamiętające ubiegłe stulecia spowija muzyka. Ten relikt przeszłości z 1879 roku – mimo renowacji – wciąż wzbudza dreszcze. To idealne tło pod barwny i elektryzujący spektakl… Kolejny raz otwierają się wrota CIRCUS INFERNO!

Cybernetyczny cyrk zderzy się z zabytkowym dworcem, a akustyka połączy się z mistyką przyszłości. Androidy spragnione muzyki i światła przekroczą bramę Circus Inferno, by oddać się hedonistycznej uczcie. Nic, tak jak ona, nie zbliży ich do człowieczeństwa. Nie ma tu miejsca na codzienność, jedynym ratunkiem jest wyzbycie się zachowawczych odruchów. Muzyka w oprawie scenografii, wizualizacji i futurystycznych tancerzy sprawi, że nawet istoty niemal identyczne z ludzkimi przewyższą swoich twórców.

Cyrk snów otwiera się nocą, a wstęp do niego mają wyłącznie humanoidy – futurystyczni mistrzowie ceremonii, robotyczni akrobaci i tańczący z cieniami replikanci. Zatracą się w muzycznym uniesieniu i zerwą kurtynę nocy, ukazując wyjątkową scenografię i oszałamiające wizualizacje. To wydarzenie audiowizualne na światowym poziomie rozwija się niczym baśń, której narracja wiedzie zgromadzonych w bezkres przyjemności. To historia, którą przez muzykę i obraz opowiadają najlepsi DJe, performerzy, tancerze i mistrzowie wizualizacji.

Circus Inferno po raz kolejny zaserwuje wyjątkowe show na miarę spektakli z Andre Galluzzim, Tale Of Us, Michaelem Mayerem, Scubą, Francescą Lombardo, Stevem Bugiem, Mind Against, Baremem, Mano Le Tough, Monoloc czy Tiefschwarzem. Tym razem przez mrok poprowadzi wszystkich MAGDA!

Urodzona w Polsce, wychowana w Detroit. Odkryła piękno i inspirację w surowym miejskim krajobrazie. W 1998 roku dołączyła do kultowej wytwórni M_nus Richiego Hawtina, w której wydała kilka singli oraz debiutancki album „From a Fallen Page”. W 2006 założyła wytwórnię Items&Things razem z Troyem Piercem i Markiem Houle. Uzdolniona producentka, której kunszt dostrzeżono powierzając jej nagranie tak prestiżowych wydawnictw jak „Fabric” (nr 49) czy „Balance” (nr 27).

W 2017 – zapoczątkowała Perm – cykl eventów w Berlinie, na których sztuka i kultura klubowa wchodzą w ścisłe kolaboracje. Od jej pierwszej międzynarodowej trasy w 2003 znana była jako artystka unikatowa, która przesuwa muzyczne granice. W Poznaniu ostatni raz wystąpiła w 2010 r. w Starej Rzeźni, na pierwszym w Polsce „Minus Showcase” organizowanym przez SQ.

Towarzyszyć jej będzie KOSME – francuski artysta o wyjątkowej energii, który miksuje energię house’u i techno. Jego sety są pełne pasji, nieustannego groove’u i eklektycznych zapożyczeń, które transformuje w nowoczesne brzmienie. Tour po Europie rozpoczął w 2013 roku, pochodzi z undergroundowych berlińskich klubów, jednak dzięki talentowi szybko trafił na międzynarodowe festiwale.

Ich magiczne muzyczne sety, w oprawie wyjątkowej scenografii, wizuali .wju i diabolicznych tancerzy w strojach Maria Kompf Fashion Styling spowodują wyzwolenie od dnia codziennego, a oczyszczająca moc Circus Inferno po raz kolejny odda hołd imprezowemu spełnieniu.

☛ MAGDA videoset:

☛ KOSME videoset:

_____________________________________
16.02 (sobota)

MAGDA (Perm/Berlin)

Kosme (Francja)

Audiorotax b2b Jakub Przewoźny

wizualizacje: .wju

choreo: Maria Kompf Fashion Styling

start: 22:00

✭ gdzie: stary dworzec PKP / ul.Dworcowa 1 ✭

PRZEDSPRZEDAŻ BILETÓW:
1 pula ‘early birds’ – 45 zł (WYPRZEDANA)
2 pula – 55 zł (do wyczerpania puli)
3 pula – 65 zł (do wyczerpania puli)

Bilety dostępne online: https://www.biletomat.pl/circusinferno1602/

Na miejscu: szatnia, w pełni wyposażone bary, toalety

IDEA & ORGANIZACJA: SQ klub

UWAGA!Wstęp wyłącznie dla osób pełnoletnich!

____________________________________

CIRCUS INFERNO – aftermovie z poprzednich imprez

Monoloc (czerwiec 2017)

Mano Le Tough (marzec 2017)

Scuba (listopad 2016)

Tale of Us (listopad 2015)

Michael Mayer (czerwiec2016)

Barem (maj 2015)

Mind Against (wrzesień 2015)

ARTYŚCI:

★MAGDA★
Jako artystka wykracza daleko poza typową rolę DJ-a i producenta. Ma otwarty umysł, próbuje swoich sił na wielu polach – od wydarzeń związanych z technologią muzyczną po produkcję wysokiej jakości tequili – tworząc naprawdę wyjątkowy, wielowymiarowy wyraz samej siebie.

Urodzona w Polsce i wychowana w Detroit, odkryła piękno i inspirację w surowym krajobrazie miejskim. W 1998 roku dołączyła do zespołu Minus i rozpoczęła trasę koncertową jako DJ supportujący Richiego Hawtina.

W 2006 roku założyła wytwórnię Items & Things oraz agencję bookingową z Troyem Piercem i Markiem Houle. W 2017 r. uruchomiła serię imprez Perm w Berlinie. Krzyżując kulturę artystyczną i klubową, Perm jest kolektywem zainicjowanym przez Magdę i ustanowionym w imię artystycznego oddziaływania między rezydentami Perm i występującymi na żywo wykonawcami. Goście muzyczni są prezentowani w mocnej estetyce multimedialnej. Wśród gości znaleźli się Atom TM, Burnt Friedman, Jan Jelinek i Cristian Vogel.

Od czasu swojej pierwszej międzynarodowej w 2003 roku, Magda stała się światową artystką, znaną z przesuwania granic muzycznych i wyrażania swojego wyjątkowego stylu. Po raz pierwszy pojawiła się w rodzinie Richiego Hawtina w wytwórni Minus, wydając w 2006 r. swój mix „She’s A Dancing Machine”, a następnie debiutancki album „From The Fallen Page” w 2010 roku. Remiksy Magdy obejmują Plastmana oraz albumy Depeche Mode i DJ miksy dla Fabric, Balance oraz BBC Radio 1 Essential Mix.

Niedawno wyprodukowała i wystąpiła wraz z T.B. Arthurem jako Blotter Trax i nagrywała dla BMG Ectomorpha. Blotter Trax łączy syntezę modułową, żywą improwizację i rytmiczną eksplorację. Wśród ich najważniejszych osiągnięć znalazły się duety audio-wizualne na żywo z twórcą filmów Lillevanem (Morton Subotnick, Christian Fennesz) oraz niedawna wycieczka po Japonii, podczas której duet wystąpił na żywo, a następnie występ przeszedł płynnie w znakomite sety Magdy.

Magda jest jednym z najbardziej znanych i pożądanych artystów, udowodniła, że ​​jest konsekwentnym, żądnym przygód i wyjątkowym wykonawcą, z talentem do łączenia muzyki w nieoczekiwany sposób.

https://www.facebook.com/unmagda/

★ KOSME ★
Z wyjątkową energią i niepowtarzalnym charakterem, Kosme dzieli swoją wizję house’u i techno z publicznością. Jego sety są pełne pasji i zaraźliwego groove’u, a jego eklektyczne inspiracje są przekuwane we współczesne trendy. W 2013 roku rozpoczął tournee po Europie, przebył więc drogę od undergroundowych klubów w Berlinie po jedne z najbardziej prestiżowych festiwali.

Pozostaje głęboko przywiązany do swojego rodzinnego miasta – Lyonu, gdzie rozpoczął cykl wieczorów Cosmic Adventure w klubie Le Sucre, w którym był rezydentem z takimi gwiazdami jak Laurent Garnier czy Agoria, zapraszając na swój cykl artystów: Theo Parrish, Mr G lub Move D.

Kosme zdobył uznanie za „April Moon”, swój hit w Thema Records, a także za świetny remiks „For One Hour” Agorii. Obaj zapoczątkowali coś nowego i przedstawili swoje brzmienie szerszej publiczności. Rok 2014 był także początkiem nowej podróży, w której znalazło się Cosmic Ad Records, wytwórnia, która chce być otwartym dziennikiem swojego wciąż rozwijającego się wszechświata. Ostatni rok był równie udany – festiwale, audycje radiowe, Boiler Room z Laurentem Garnierem, Mixmag Lab i regularne setami w Panorama Bar, Thuishaven, Dekmantel i Robert Johnson. Zremiksował „Dancing With Quagmire”, a następnie wydał EPkę ze swoim producentem i przyjacielem, Konstantinem Siboldem.

https://www.facebook.com/Kosme-108170402630447/