Logo SQ Klub PL EN

sobota 17.11

[IMPREZA WYPRZEDANA!] // CIRCUS INFERNO – Resurrectio! | Stary Dworzec Kolejowy

[IMPREZA WYPRZEDANA!] // CIRCUS INFERNO – Resurrectio! | Stary Dworzec Kolejowy

electronica

André Galluzzi(Cocoon / Niemcy)
Blooma (A_GIM + Deas) LIVE
Juerga b2b Rommek (Urbanum)
wizualizacje: .wju

UWAGA!
Impreza jest WYPRZEDANA i nie będzie możliwości zakupu biletu przed wejściem!

Start imprezy: 22:00

Rezerwacje on-line:
Zarezerwuj miejsce!
tel: +48 663 786 547

UWAGA!
Impreza jest WYPRZEDANA i nie będzie możliwości zakupu biletu przed wejściem!

________________________________________________________

Przebudzenie nadeszło nagle, wraz ze zbliżającymi się odgłosami taboru cyrkowego. Kolorowy skład zbliża się do stacji Poznań Inferno, a stukot kół wybija znajomy rytm. Jak długo spał? Pozostawiony bez swojego miejsca, zapadł się w imprezową otchłań. Mroczne mury Starej Rzeźni ostygły całkowicie od tanecznych uniesień, jednak znane wszystkim mroczne ensemble znalazło w końcu scenę pod swoje diabelskie widowisko. Obudzony przez dzwonienie cyrkowych obręczy wstał i podążył za nimi. To czas na odrodzenie. To czas na CIRCUS INFERNO Resurrectio!

Wrota zostały otwarte, a korowód osobliwości wkroczył stary dworzec kolejowy. Jego kamienna fasada przywoływała ich od dawna. Posępna bryła i hale pamiętające ubiegłe stulecia to idealne tło pod barwny i elektryzujący spektakl. Hedonistyczne sylwetki niesione najlepszą muzyką i wizualizacjami na najlepszym światowym poziomie wylegną na perony. Stare mury spowije klimatyczna scenografia, a ziemia po raz pierwszy od dawna tąpnie pod naporem basów. Schowani za kurtyną nocy, znowu zaczną piekielne przedstawienie.

Circus Inferno po raz kolejny zaserwuje wyjątkowe show na miarę cyrkowych akrobacji z Tale Of Us, Michaelem Meyerem, Scubą, Francescą Lombardo, Stevem Bugiem, Mind Against, Baremem, Mano Le Tough, Monoloc’iem czy Tiefschwarzem. Nowa lokalizacja to relikt przeszłości, kamienna otchłań powstała w 1879 roku. Mimo renowacji wciąż wzbudza dreszcze. Ukrywa sekrety podróżników z przeszłości, witając wszystkich wybierających się w demoniczną podróż z Andre Galluzzim.

ANDRÉ GALLUZZI (Cocoon/Niemcy) to jeden z flagowych okrętów machiny Svena Vatha. Genialny DJ i szalona osobowość. Na koncie ma rezydentury w takich klubach, jak Panorama Bar, Tresor, E-Werk, Ostgut i Amnesia na Ibizie. Razem z Paulem Brtschitschem tworzył duet Taksi, prowadzili również label pod tą nazwą. Galluzzi jest autorem kilku kompilacji, w tym świetnie przyjętej „Berghain 01” z 2005 roku. Graj, nieujarzmiony wodzireju – tłum domaga się uniesień!

Wyzwoleni od rutyny i manier, spragnieni oczyszczającej mocy muzyki goście, po raz kolejny zatracą się w tym wyjątkowym widowisku i dadzą porwać najczystszym dźwiękom i spektakularnej oprawie wizualizacji i scenografii. Oddadzą hołd ożywionym blaskiem księżyca tancerzom. Przekroczą wrota Dworca, by odnaleźć go na nowo – zmartwychwstałego ducha Circus Inferno.

Imprezę wspiera marka Ballantines Stay True.
_____________________

17.11 CIRCUS INFERNO – Resurrectio!

Zagrają:

André Galluzzi(Cocoon / Niemcy)

Blooma (A_GIM + Deas) LIVE

Juerga b2b Rommek (Urbanum)

wizualizacje: .wju

✭ gdzie: stary dworzec PKP / ul.Dworcowa 1 ✭

start: 22:00

bilety: 39 zł (WYPRZEDANA!) | 49 zł (WYPRZEDANA) | 59 zł (WYPRZEDANA) | 65 zł (WYPRZEDANA)

UWAGA!
Impreza jest WYPRZEDANA i nie będzie możliwości zakupu biletu przed wejściem!

przedsprzedaż online: www.biletomat.pl/circusinferno1711/

katy klubowe złote i specjalne – 40 zł [w dniu imprezy]

Na miejscu: szatnia, w pełni wyposażone bary, toalety

IDEA & ORGANIZACJA: SQ klub

__________________________

CIRCUS INFERNO – aftermovie z poprzednich imprez

Monoloc (czerwiec 2017)

Mano Le Tough (marzec 2017)

Scuba (listopad 2016)

Tale of Us (listopad 2015)

Michael Mayer (czerwiec2016)

Barem (maj 2015)

Mind Against (wrzesień 2015)

Artyści:

ANDRÉ GALLUZZI (Cocoon / Niemcy) – jeden z flagowych okrętów machiny Svena Vatha – Cocoon. Genialny DJ i szalona osobowość, to coś co na Circus Inferno trafi na podatny grunt. Gra od 1990 roku. Na koncie ma rezydentury w takich klubach, jak Panorama Bar, Tresor, E-Werk, Ostgut i Amnesia na Ibizie. Wraz z Paulem Brtschitschem tworzył duet Taksi i prowadzili label pod tą samą nazwą. Poza wieloma singlami, w 2003 wydali album autorski „Rundfahrt”. Sam jest autorem kilku kompilacji, w tym świetnie przyjętej „Berghain 01” z 2005 roku. Cocoon to prawdziwe imperium – oprócz agencji, także label, klub oraz słynna rezydentura na Ibizie. Właścicielem tego niesamowitego techno-konglomeratu jest sam Sven Vath. Sama agencja skupia w swoich szeregach takich gigantów jak Ricardo Villalobos, Josh Wink, James Holden, Andre Galluzzi,

BLOOMA ( A_GIM + Deas) live
A_GIM (Agim Dżeljilji) przez lata współodpowiadał za dobrze znane projekty takie, jak Őszibarack i Nervy, uczestniczył w pracach Męskie Granie Orkiestra, a w ostatnim czasie postawił na karierę solową. Z kolei Karol Mozgawa, na scenie przedstawiający się jako Deas, ma na koncie wydawnictwa dla takich labeli jak KMS Records, brytyjskie BUSH Records, Proton czy Second State, której właścicielem jest duet Pan-Pot.

Niedawno A_GIM i Deas połączyli siły, by stworzyć projekt, który gra i produkuje organiczne, wyraziste techno. Muzycy wspólnie zdążyli już wystąpić na największych polskich festiwalach, takich jak Audioriver, Tauron Nowa Muzyka czy Open’er. Na koncie mają też EP-kę “Dos” wydaną w kultowej, hiszpańskiej wytwórni Suara, której założyciel – Coyu – osobiście zremiksował jeden z ich utworów.

JUERGA b2b ROMMEK
Rommek to brytyjski DJ i producent, któremu zaufał sam James Ruskin czyniąc go jedną z najważniejszych postaci jego wytwórni Blueprint, gdzie właśnie wydał w ciągu paru miesięcy trzy winyle, tworzące całość historii – „Set in Stone”.

Juerga natomiast to dobrze znany w Poznaniu, ale mieszkający od 5 lat w Berlinie szef agencji bookingowej Urbanum, którego z Rommkiem łączą bardzo przyjacielskie stosunki, kierujące ich do debiutu w formule B2B.

ROMMEK
https://www.facebook.com/rommeksounds/

JUERGA
https://www.facebook.com/juergamusic/