Logo SQ Klub PL EN

piątek 23.11

Black Pearl! #2 – NOWY CYKL w SQ!

Black Pearl! #2 – NOWY CYKL w SQ!

rap rnb mashups

Mixtee
Maqoo

20 zł [karty klubowe 15 zł] / z legitymacją studencką do 24:00 wstęp FREE!

Start imprezy: 22:00

Rezerwacje on-line:
Zarezerwuj miejsce!
tel: +48 663 786 547

Owiana legendą Czarna Perła była znana jako najbardziej zwrotny i najszybszy okręt na Karaibach, a jej załoga – jako najokrutniejsi korsarze.
Tymczasem stery najnowszego cyklu w SQ „Black Pearl!” przejmują kobiety! Najzdolniejsze djki grające rap, r’n’b i szeroko pojętą elektronikę, rozkołyszą tłumy lepiej niż fale pirackich terytoriów.

Bohaterką listopadowej odsłony cyklu będzie Dj Mixtee, która regularnie buja parkietami w całej Polsce, a o tym, że robi to dobrze niech świadczy fakt, że jej kalendarz imprezowy wypełniony jest po brzegi! 😉 Supportować ją będzie znany z poznańskich imprez pod szyldem liestyle* w SQ – MAQOO!

Klubowy parkiet wzburzy się niczym otwarte morze przy dźwiękach klasyków i najnowszych produkcji nurtu urban music. Bohaterowie tej nocy udowodnią, że talentem i wigorem dorównują niejednemu wilkowi morskiemu, a konsoleta pod ich rządami zaleje się pirackim rumem i czarnymi rytmami cenniejszymi niż skrzynie złota ukrytego skarbu. Nie musicie jednak szukać mapy – na „Black Pearl!” do SQ poprowadzi Was muzyka.

23.11 (pt)

Mixtee

Maqoo

start: 22:00

bilety: 20 zł [karty klubowe 15 zł]

UWAGA!
Z legitymacją studencką do 24:00 wstęp FREE!