Logo SQ Klub PL EN

piątek 27.10

SOLD OUT! / SQ LIVE pres. Bass Astral&Igo live / Baasch live

SOLD OUT! / SQ LIVE pres. Bass Astral&Igo live / Baasch live

electronica

Bass Astral & Igo live
Bausch live

Bilety wyprzedane! / [afterparty od ok 01:30, wstęp 20 zł]

Start imprezy: 22:00

Rezerwacje on-line:
Zarezerwuj miejsce!
tel: +48 663 786 547

27 października zapraszamy na noc z muzyką na żywo! Usłyszymy duet Bass Astral x Igo, którzy są “chwilę’ przed wydaniem drugiej płyty, a impreza jest częścią ogólnopolskiej trasy promującej owy album. Oprócz nich piekielnie zdolny Baasch w pełnym koncertowym składzie!

Tego nie można przegapić!

start: 22:00

BILETY WYPRZEDANE!

[afterparty od ok 01:30, wstęp 20 zł]

Bass Astral x Igo
To elektroniczny duet z Krakowa, rusza w jesienną trasę promującą nowy album „Orell”. Rok po świetnie przyjętym debiutanckim LP „Discobolus” Kuba i Igor kończą płytę, która już niebawem pojawi się wraz z trasą koncertową w Poznaniu.

Jak sami chłopacy zapowiadają:
„Ta trasa będzie elektroniczna jak „I” Moderata. Nowatorska jak Steve Jobs na LSD. Brawurowa jak Tomy Lee Jones w „Szybcy i Wściekli”. Erotyczna jak Twój Weekend. A przy tym delikatna jak Kasia Cichopek.” – Bass Astral

„Złoto, dziewczyny, techenko. Idziemy Wam zrobić melanż.” – x Igo

Bass Astral x Igo może pochwalić się graniem licznych koncertów w kraju i poza jego granicami, zdobywając popularność i uznanie branży. Ich występy to pełne tańca i improwizacji live acty, które oszałamiają publiczność w całej Polsce.

Linki:
https://www.facebook.com/BassAstralxIgo/
https://www.instagram.com/bassastralxigo/
https://www.youtube.com/c/IgloRecords

Wybrane produkcje & wystepy live:

Orell

Somebody

Lipstick

Free world

LIVE:

Baasch
„Grizzly Bear With A Million Eyes” to drugi album Baascha – warszawskiego producenta, wokalisty i autora tekstów, który uznawany jest za jedną z najciekawszych postaci polskiej sceny elektronicznej. Na nowym wydawnictwie obok niskiego, hipnotyzującego wokalu Baascha usłyszymy syntezatory, beat-maszyny, żywe instrumenty, a także wyjątkowych gości…

Muzyka BAASCHA oscyluje wokół ambitnej elektroniki, alternatywnego popu i muzyki filmowej. Porównywany jest do artystów, takich jak: Trust, The Knife, Depeche Mode. Jego debiutancki album pt. „Corridors” zebrał bardzo dobre recenzje i został doceniony przez media jako jeden z najlepszych polskich albumów roku. Drugi album artysty „Grizzly Bear With A Million Eyes” do sklepów trafił 21 kwietnia, a zapowiada go singiel „Kind Of Coma”.

BAASCH gościł na scenach najważniejszych festiwali muzycznych w kraju, m.in.: Opener, Audioriver, Tauron Nowa Muzyka, Orange Warsaw Festival, Free Form Festival. Odwiedził także: Niemcy, Francję, Islandię, Chiny, Czechy, Węgry, Rumunię i Litwę. Ma na swoim koncie współpracę m.in. z: Rysami, BOKKĄ, Noviką i Rubber Dots. Jego utwory doczekały się remixów czołowych producentów polskiej ambitnej sceny elektronicznej (m.in. Agim, Zamilska, Mooryc, Jaaa!, Rysy). Jest także autorem świetnie przyjętej ścieżki dźwiękowej do głośnego filmu Tomka Wasilewskiego „Płynące Wieżowce”.

Wybrane produkcje:

Kind of coma

Fall

Crowded love

Siamese Sister

Shout

Several Gods

Corridors