Logo SQ Klub PL EN

sobota 24.08

Abordaż! pres. Taste The Music Night!

Abordaż! pres. Taste The Music Night!

Loui

Tommy Gustav

Stefan Łyczewski

Deep Infect

Craig Hume (UK) Saksofon

Taras: Spiritual Vibes (Afro House/ Oriental)

Oui

Gustav

przedsprzedaż 20/25 | w dniu imprezy 25 zł do 23:30 / 30 zł po 23:30 | dziewczyny do 23:00 wstęp FREE
[selekcja]

Start imprezy: 22:30

Rezerwacje on-line:
Zarezerwuj miejsce!
tel: +48 663 786 547

Instytut meteorologii ostrzega: wysoka fala nadeszła! Bałtyk zalał Poznań wzburzonymi falami muzyki elektronicznej! W każdą sobotę wakacji rusza wyjątkowy rejs, aż po miejski horyzont. Wakacyjny kompas imprezowy wskaże Wam drogę do wyjątkowego rooftopu.

Za przedostatni sierpniowy rejs pod banderą ABORDAŻ odpowiadać będą prawdziwe wilki morskie! Znana i lubiana ekipa Taste The Music przejmuje muzyczne stery na głównym pokładzie ABORDAŻowego okrętu. Taneczne brzmienia zaprezentują Loui PL, Tommy Gustav, OUI / Stefan Łyczewski, Deep Infect, a wspierac ich będzie saksofonista z UK – Craig Hume.

Z kolei taras zdominują brzmienia afrohouse i oriental prezentowane przez twórców cyklu S P I R I T U ∆ L.

Doświadczenie, nienaganna technika i doskonała selekcja sprawią, że mocno zabujamy 15 piętrem Bałtyku. Całości dopełnią tancerki w fantastycznych kostiumach od Maria Kompf Fashion Styling i instalacje audiowizualne od Noriaki i FTVision.

Abordaż – wszyscy na pokład!

✯ ✯ ✯
24.08 (sobota)

Loui
Tommy Gustav
Stefan Łyczewski
Deep Infect
Craig Hume (UK) Saksofon

Taras: Spiritual Vibes (Afro House/ Oriental)
Oui
Gustav

Start: 22:30

GDZIE: 15. piętro Bałtyk tower

Bilety: przedsprzedaż 20/25 | w dniu imprezy 25 zł do 23:30 / 30 zł po 23:30

Dziewczyny do 23:00 wstęp FREE!
[selekcja]

✯✯✯

ABORDAŻ – nowy cykl imprez z muzyką elektroniczną, na które zaprosiliśmy ulubionych poznańskich djów oraz artystów z innych miast. Z naszymi muzycznymi bosmanami będziecie mogli bawić się na dużym parkiecie oraz na mniejszej sali na odkrytym tarasie! Każdy klubowy pirat z pewnością doceni zalety naszego rooftopu – widok na Poznań z każdej strony oraz – dla doświadczonych wilków morskich – możliwość obejrzenia wschodu słońca z najwyższego tarasu widokowego w naszym mieście.

Imprezowy MUS Na Lato zaskoczy Was też zupełnie innym wystrojem. Na Bałtyku obowiązują tylko akcenty marynistyczne! Postaraliśmy się, by scenografia pozwoliła Wam totalnie odpłynąć. Liczymy na to, że żadne koło ratunkowe nie będzie nikomu potrzebne.

Abordaż – wszyscy na pokład!