Logo SQ Klub PL EN

sobota 27.07

Abordaż! – letni cykl imprez na 15. piętrze Bałtyku

Abordaż! – letni cykl imprez na 15. piętrze Bałtyku

house

Haze
Shamut
Creamer

przedsprzedaż 20/25 | w dniu imprezy 25 zł do 23:30 / 30 zł po 23:30 / dziewczyny do 23:00 wstęp FREE!

Start imprezy: 22:30

Rezerwacje on-line:
Zarezerwuj miejsce!
tel: +48 663 786 547

Instytut meteorologii ostrzega: wysoka fala nadeszła! Bałtyk zalał Poznań wzburzonymi falami muzyki elektronicznej! W każdą sobotę wakacji rusza wyjątkowy rejs, aż po miejski horyzont. Wakacyjny kompas imprezowy wskaże Wam drogę do wyjątkowego rooftopu.

Tylko u nas zachwyci Was pełna panorama miasta i wschód słońca widziany z najwyższego dostępnego w Poznaniu tarasu widokowego.

Gwarantujemy, że u nas każdy wilk morski znajdzie coś dla siebie, nieważne czy jesteś syreną, rusałką, piratem, bosmanem czy sternikiem. ABORDAŻ to rozrywka na 10 w skali Beauforta!

✯ ✯ ✯
27.07 (sobota)

Haze

Shamut

Creamer

Start: 22:30

GDZIE: 15. piętro Bałtyk tower

Bilety: przedsprzedaż 20/25 | w dniu imprezy 25 zł do 23:30 / 30 zł po 23:30

Dziewczyny do 23:00 wstęp FREE!

✯✯✯

ABORDAŻ – nowy cykl imprez z muzyką elektroniczną, na które zaprosiliśmy ulubionych poznańskich djów oraz artystów z innych miast. Z naszymi muzycznymi bosmanami będziecie mogli bawić się na dużym parkiecie oraz na mniejszej sali na odkrytym tarasie! Każdy klubowy pirat z pewnością doceni zalety naszego rooftopu – widok na Poznań z każdej strony oraz – dla doświadczonych wilków morskich – możliwość obejrzenia wschodu słońca z najwyższego tarasu widokowego w naszym mieście.

Imprezowy MUS Na Lato zaskoczy Was też zupełnie innym wystrojem. Na Bałtyku obowiązują tylko akcenty marynistyczne! Postaraliśmy się, by scenografia pozwoliła Wam totalnie odpłynąć. Liczymy na to, że żadne koło ratunkowe nie będzie nikomu potrzebne.

Abordaż – wszyscy na pokład!