Logo SQ Klub PL EN

piątek 05.01

A.B.E – All Black Everything! #32

A.B.E – All Black Everything! #32

Mentalcut
Kebs
Praktyczna Pani

20 zł / karty klubowe 15 zł / osoby ubrane all black do 24:00 wstep FREE!

Start imprezy: 22:00

Rezerwacje on-line:
Zarezerwuj miejsce!
tel: +48 663 786 547

W piątek 5 stycznia znowu NA CZARNO!

Kolorowe elementy garderoby zostawcie w domu. To nie bal przebierańców, na ABE króluje CZERŃ!

Już po raz 31. bawimy się na All Black Everything!

Tej nocy, podobnie jak na 31. poprzednich edycjach, na parkiecie będą królować czarne topy, czarne buty , czarne koszulki, bluzy no i snapbacki. Wasze oczy ukoją czarno-białe wizualizacje, nieodłączny element tej imprezy.

Za sterami tradycyjnie gospodarz cyklu – Mentalcut – oraz jego goście: Kebs i Praktyczna Pani.

Spodziewajcie się olbrzymiej dawki bassu, funku, trapów i rapów.

Ta noc jest spod znaku A.B.E.!

***********************

05.01 (pt)

ALL BLACK EVERYTHING vol.32

Dj’s:

Kebs

Praktyczna Pani

Mentalcut

start: 22:00

bilety: 20 zł / karty klubowe 15 zł

UWAGA!
Osoby ubrane “All Black” do 24:00 wstęp FREE!

*****************************

DJ KEBS
Od wielu lat jedna z najbardziej aktywnych postaci hip-hopowej sceny didżejskiej w Polsce. Z powodzeniem realizuje się na wielu polach, od grania w klubach do nagrywania skreczy i dopracowanych setów tematycznych dbajac o kazdy szcegół. Od lat specjalizuje się w word cutach z których potrafi układać całe skreczowane historie. Próbuje swoich sił również jako producent muzyczny.

Większości osób kojarzy się głównie z zespołem HIFI Banda oraz wytwórnią Prosto Label. Nic dziwnego – z Dioxem, Hadesem i Czarnym nagrali dwa bardzo dobrze przyjęte przez fanów oraz dziennikarzy albumy. W listopadzie 2011 roku współtworzył album „Nowe Dobro to Zło” Hadesa, na który dołożył wyśmienite skrecze, idealne korespondujące z warstwą muzyczną, przygotowaną przez Galusa.

Najważniejszym autorskim projektem DJ-a Kebsa była zaś kompilacja „Prosto Mixtape DJ Kebs” z kwietnia 2012 roku. Wydawnictwo zadebiutowało na 4. pozycji listy OLIS – najlepiej sprzedających się albumów w Polsce. Kebs odpowiadał za selekcję materiału, dobór artystów oraz oczywiście brzmienie całości.

Kolejnym dużym wydarzeniem w jego didżejskiej karierze było zaproszenie do projektu Haos, który tworzą raperzy Hades i O.S.T.R oraz Dj-e Haem i Kebs. We wrześniu 2013 roku longplay „HAOS”, pół roku po premierze, uzyskał miano platynowej płyty.

Nie sposób wymienić wszystkich artystów, którym DJ Kebs pomógł swoimi skreczami, czy to pracując w studiu czy też jako dj koncertowy. Zapisał na koncie występy na wielkich muzycznych festiwalach czy też bardzo dobrze przyjętej przez media trasie „Męskie Granie” w 2013 roku. Do współpracy zapraszali go m.in. Sokół i Marysia Starosta (Czysta Brudna Trasa 2012-2013), Grammatik/Eldo (2006-2007), Pokój z Widokiem na Wojnę, O.S.T.R. & Hades, Pezet & Małolat, JWP czy Chada – najbardziej cenione, szanowane postaci polskiej sceny hip-hopowej.

Na swoim koncie ma również współpracę z kilkoma amerykańskimi raperami tj. D.I.T.C, Reks, R.A The Rugged Man, Gift of Gab (Blackalicious).

W autorskich setach klubowych najchętniej prezentuje mieszankę stylistyczną złożoną z wyszukanych brzmień nu-beat oraz ciekawej muzyki spod znaku rap i elektroniki z różnych zakątków świata.

Praktyczna Pani
Producentka muzyczna, promotorka imprez i jedna z trzech skreczujących kobiet Pani DJ w kraju. Ostatnio para się rapem.
W branży od 2006. Kolekcjonerka gramofonów I mixerów.
Miłośniczka lat 90tych, szczególnie rnb, hip hopu I soulu zwinnie łączy ulubiony klimat z nowoczesną sceną elektroniczną nie stroniąc od niesztampowych party bangerów każdego niemal gatunku. Nie ustaje w poszukiwaniu wciąż nowych sztosów. Prócz setek imprez w kraju odwiedziła z konsolą Danię, Niemcy, Francję oraz Hiszpanię.

Obecnie przy współpracy z czołową polską perkusistką (Agnieszka Trzeszczak) tworzy WHATTAGIRLZ, czyli live actowy skład damski (bębny +dj)
Na koncie ma support legendarnej amerykańskiej grupy Slum Village (WHATTAGIRLZ), Masta Ace, występ na Orange Warsaw Festiwal, VIVA Summer Party, MTV Party, Madonna After Party