Logo SQ Klub PL EN

SQ KLUB

10 lat funkcjonowania SQ klub to olbrzymia liczba krajowych i zagranicznych bookingów, koncertów oraz wydarzeń muzycznych, które jakością i artystycznym wyrazem zdecydowanie wyróżniają się na polskiej scenie klubowej.

Zarówno tę jakość, jak i zaufanie fanów potwierdzały na przestrzeni lat zdobywane przez klub w prestiżowych plebiscytach tytuły i wyróżnienia (m.in. czterokrotnie “Klub Roku” w/g Głosu Wielkopolskiego, dwukrotnie “Klub Roku” w/g portalu Muno.pl oraz podobny tytuł przyznany przez polski DJ Mag i Aktivist).

SQ to nie tylko imprezy w klubie, to także wiele inicjatyw realizowanych poza nim. Coroczny letni plenerowy cykl “SQ na Dziedzińcu”, imprezy organizowane w przestrzeniach Starej Rzeźni czy projekt ‘Delikatesy’ to tylko najważniejsze z nich.

SQ zajmuje się również produkcją dużych eventów zewnętrznych w całej Polsce, często wiążących się z całkowitą aranżacją niestandardowych i wymagających przestrzeni. Na uwagę zasługują choćby surowa Stara Rzeźnia, od zera adaptowana przez SQ pod liczne wydarzenia muzyczne i kulturalne czy dziedziniec Zamku Cesarskiego i odbywający się tam letni cykl „SQ na Dziedzińcu”, który w każdą sobotę lata skupia miłośników dobrej zabawy i imprez „pod chmurką”.

SQ organizuje imprezy zamknięte dla klientów zewnętrznych, często dużych firm, obsługując również zewnętrzne eventy na zamówienie. Kompleksowa organizacja eventu polega nie tylko na wyborze lokalizacji, aranżacji przestrzeni czy doborze artystów, ale również na całej produkcji eventu – od pozwoleń, przez zapewnienie sieci mediów, na ochronie kończąc.

Przy bookingach zarówno polskich jak i zagranicznych, organizator wykorzystuje doświadczenie nabyte w kontaktach z największymi wytwórniami i agencjami muzycznymi w Polsce i za granicą.

W ciągu 10 lat działalności SQ zorganizowało imprezy dla ponad miliona (!) osób, zarówno jeśli chodzi o klientów indywidualnych, jak i firmy, z których warto wymienić takie, jak Red Bull, Pernord Ricard, Pepsi, Kompania Piwowarska czy Bacardi Martini.

Nagrody i wyróżnienia:

2013 – “KLUB ROKU 2013 – Poznań” w/g Głosu Wielkopolskiego
2012 – “KLUB ROKU 2012” w plebiscycie Muno.pl
2012 – “KLUB ROKU 2011” w plebiscycie Kluboterapia.pl
2012 – “Impreza Roku 2011” dla Decadence 5 w plebiscycie Kluboterapia.pl
2011 – “KLUB ROKU 2010” w plebiscycie serwisu Kluboterapia.pl
2010 – “KLUB ROKU 2009” wg portalu Muzikanova.pl
2009 – 97. miejsce w plebiscycie “World’s Best Club 2009” wg Dj Mag UK
2008 – nominacja Aktivist w kategorii “Klub roku 2008”
2008 – zwycięzca plebiscytu “Metaxa Keep The Moment Best Place 2008”
2008 – 67. miejsce w rankingu prestiżowego portalu Residentadvisor.net “World’s Best Club 2008”
2008 – nominacja ogólnoświatowej edycji DJ MAG w kategorii “TOP 100 CLUBS”
2007 – “KLUB ROKU 2007” wg polskiej edycji DJ MAG
2007 – nominacja Aktivist w kategorii “Klub roku 2007”
2006 – “KLUB ROKU 2006” wg Aktivist
2005 – nominacja Aktivist w kategorii “Klub roku 2005”

W SQ wystąpili m.in. Carl Craig; John Digweed, Hernan Cattaneo, Ellen Alien, Paul Kalkbrenner, Nicolas Jaar, Magda, Steve Bug, Anja Schneider, Joris Voorn, Pan-Pot, Audiofly, Troy Pierce, Omar S, James Zabiela,

A także koncertowo: M83, Jamie Lidell & band, Parov Stelar Band, Matthew Herbert & band, Andreya Triana, Chew Lips, Little Dragon I wielu innych…